TR / EN

CORPORATE

About Us

Story

Biz Kimiz

Hayal ve estetiği merkezine alan, tasarımların kreatif fikirlerle buluştuğu nokta olan Biri Ajans;

Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarım, Grafik Tasarım, Açık Hava Reklamcılığı, Web Tasarım, Promosyon, Prodüksiyon Hizmetleri, Tanıtım Filmi Çekimi, Reklam filmi çekimi, Video İçerik Üretimi, Fotoğraf Hizmetleri, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Mobil Uygulama Geliştirme, AdWords Reklam, Kurumsal SEO Hizmetleri ve Dijital Pazarlama Hizmetleri  alanlarında eğitimli kadrosu, sektöre kattığı enerji ve titiz çalışma anlayışı ile kurumlara hizmet vermektedir.

Yenilikleri sürekli araştıran ve takip eden ekibimiz; kurumları ve markaları daha iyi tanıtabilecekleri, müşterileri ile daha sağlıklı iletişim kurabilecekleri bir platforma taşırken, görsel anlamda da kaliteli ve kalıcı bir altyapı oluşturmalarına destek vermektedir.

Sahip olduğumuz çok yönlü hizmet anlayışından faydalanarak, işletmenizin ihtiyacı olan her çözümün, tek prensiple tasarlanmasına izin verin ve tüm iş süreçlerinizde bütünlük elde edin.

Gelin! Dijital pazarlama dünyasına birlikte yolculuk edelim ve kreatif tasarımlar ile rakiplerinizin bir adım önünde olun.

VISION

What is the target

Reklam, Matbaa, Tanıtım ve Sosyal Medya Yönetimi sektörüne farkımızı hissettirirken müşterilerimizin de farklılığını, alanlarında başarılarıyla her kesime hissettirmek, sektöre yön veren ve müşterilerinin yanında olan global bir ajans olmak.

MISION

How are we doing

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar meydana getirerek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

İlkelerimiz: