TR / EN

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım

Web Tasarım

İyi bir web tasarım, şirketlerin kurumsal kimliği açısından oldukça önemlidir. Her gün milyarlarca insan düzenli olarak internet kullanmaktadırlar. Örneğin kendinizi ele alın. Şu an bu makaleyi okuduğunuza göre bir iş için araştırma yapıyor olmalısınız. İşte insanların büyük bir çoğunluğu, herhangi bir şeye ihtiyaç duyduklarında ya da araştırmak istediklerinde ilk yol olarak internete başvuruyorlar. Bu da web tasarım işinin nedenli önem taşıdığını gözler önüne seriyor. Şirketinizin daha kısa yoldan daha çok başarıya imza atmasını istiyorsanız, kesinlikle bir internet sitesine ihtiyacınız var demektir.

Kurumsal yapınızın tam yansıması olan web tasarımınızın, size gerek web gerekse arama motorları yolu ile ulaşan müşterileriniz için,tam kurumsal görünüm, özenle seçilmiş ve düzenlenmiş görsel ve menü yapısı ile şık bir karşılama sağlamalıdır. Web tasarım ve yazılımınız, müşterinizle aranızdaki güven bağını arttırıp güçlendireceği gibi, ürün ve hizmetlerinize de ayrı bir katma değer sağlayacaktır.

Responsive Tasarım

Mobil cihazların internete erişimi ile birlikte, responsive web sitelerine doğal bir ihtiyaç doğdu. Responsive web siteleri ile artık sahip olacağınız tek web sitesi ile her ekran boyutunda ve her cihazda görüntülenebilir olmak mümkün.

Responsive web siteniz oluşturulurken, tasarımı ile müşterinize güvenilirliğinizi, ürününüzün ve sizin kalitenizi yansıtması son derece önemli.

Çankırı Bilişim olarak; şirketiniz ve faaliyetlerinize özel olarak hazırlayacağımız özgün tasarımlarla kapılarınızı Dünya’ya açıyoruz.

Kurumsal Website

Şirketlerin kurumsal anlamda firmalarını, çalışma politika ve prensiplerini hedef kitlelerine aktarmak için tercih ettikleri hizmet türüdür.

E-Ticaret Sistemi

İşinizi internete taşımak için gerekli olan altyapıya sahip web sitesi türüdür. İnternetten satış yaparak satış hacminizi arttırmanın yanı sıra hedef kitlenizide büyütebilirsiniz.

Ürün Tanıtım Web Sitesi

Spesifik yada genel anlamda ürün lansmanı yapabildiğiniz site şeklidir. ürünlerinizin teknik ve genel tüm detaylarını anlatmanızda ve hedef kitlenize ulaşmanızda önemli rol oynar.

Kişisel Website ( Blog )

Kişisel makale, düşünce, isteklerinizi yayınlayabileceğiniz. Fotoğraf ve Video galerileri oluşturarak içeriği zenginleştirebileceğiniz web sitesi türüdür.

Özel Proje Çözümleri

Şirketleriniz yada kişisel çözümleriniz için özel olarak tespit edilen çözümlerin tamamiyle özel arayüz ve arka plan kodlaması yapılarak kullanılabilir hizmet haline getirilmesiyle oluşur.

 

Diğer Hizmetlerimiz

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Reklam Hizmetleri

Grafik Tasarım

Dijital Baskı

Matbaa Hizmetleri